Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Motiv z Vysokých Tater, signováno vpravo dole tužkou Ant. Hudeček, olejová tempera/karton, 43 x 57 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |